ÜCRETSİZ KARGO
İstanbul Avrupa Yakasına Özel

Vaillant'tan tam yoğuşmalı kombi alana 100 TL' lik Migros Alışveriş Çeki Hediye!

Vaillant'tan tam yoğuşmalı kombi alana 100 TL' lik Migros Alışveriş Çeki Hediye!


10 Nisan 2018 tarihinde başladığımız 100 TL değerinde Migros hediye çeki kampanyamız yoğun istek üzerine 31 Temmuz 2018 tarihine kadar uzatılmıştır. Bu tarihler arasında satın alınan ve 2018 yılı içinde devreye alınacak olan “ecoTEC Plus” “ecoTEC Pro” ve “ecoTEC Pure” tam yoğuşmalı kombi satın alanlar 100 TL değerinde Migros Hediye Çeki kazanmaya hak kazanacaktır.

Kampanyadan faydalanmak için, cihaz satın alan müşterilerin “kampanya.vaillant.com.tr” linki üzerinden bilgileri ile başvuruda bulunması ve başvuru yaptığı cihazının 2018 sonuna kadar devreye alınmış olması gerekmektedir.


Kampanya Katılım Koşulları;

1-Vaillant’tan cihaz satın alan müşteriler 10.04.2018 – 31.07.2018 tarihleri arasında “kampanya.vaillant.com.tr” linki üzerinden giriş yaparak üyelik bilgilerini eksiksiz doldurup onaylar. Başvuruda bulunmayan tüketicilere hediye gönderimi yapılamaz. Kampanyaya başvuran Vaillant tüketicileri Vaillant Club üyesi olmayı ve bununla bağlantılı üyelik koşullarını da kabul etmiş sayılır.

2- Kampanya başvurusunda bulunan müşterilerin cihazlarının devreye alımı Vaillant yetkili servisleri tarafından yapılmalıdır. Vaillant yetkili servisleri tarafından devreye alımları yapılmayan cihazlar kampanya kapsamında değildir. Devreye alım işleminin 2018 yılının sonuna kadar tamamlanması gerekmektedir.

3- Bu kampanya sadece İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde geçerlidir ve Vaillant Club’ın diğer kampanyaları ile birleştirilemez.

Vaillant tarafından müşterinin başvurusu incelenerek hediyesi onaylandıktan sonra müşterilere SMS ile bilgisi iletilir. Kampanyaya başvuran tüketicilerin cihazları devreye alındıktan sonraki 7 iş günü içerisinde “100 TL Değerinde Migros Hediye Çeki” müşterilerin Vaillant sisteminde kayıtlı üyelik adresine kargo ile gönderilecektir.

Bu kampanya kapsamında müşterilere gönderilecek Migros Hediye Çeki alındığı tarihten itibaren 1 yıl boyunca geçerlidir. Bu süre içinde hediye çeklerinin kullanılması gerekmektedir. Aksi belirtilmedikçe her tüketici kampanyadan bir kez faydalanabilir. Her bir cep telefon numarası ile 1 kez kampanya kaydı alınacaktır.

Bu kampanya stoklarla sınırlıdır.

09/04/2017