ÜCRETSİZ KARGO
İstanbul Avrupa Yakasına Özel

Blog

Vaillant eloBLOCK elektrikli kombi için sıkça sorulan sorular

İçindekiler1. Bu cihazların teslimat kapsamında neler vardır?.......................................................................2. Vaillant elektrikli ısıtma cihazının hangi tipleri vardır?..............................................................3. Bu cihazın montaj boşlukları ne olmalıdır?..
Protherm Hakkında

Protherm Hakkında

Biz Kimiz ?Orta ve Doğu Avrupa’nın önde gelen ısıtma markalarından olan Protherm, 20 yılı aşkın bir süredir tüketicilere güvenilir ürünler sunmaktadır. Tüm Protherm ürünleri bir temel özellik dikkate alınarak geliştirilmektedir: Kaliteli ürünlerle sizlere günbegün hayatın içinde mükemmel ısı konforu..
Vaillant Yoğuşmalı Kombilerde Kaç Mt Uzatma Baca Kullanılır?

Vaillant Yoğuşmalı Kombilerde Kaç Mt Uzatma Baca Kullanılır?

Vaillant Yoğuşmalı Kombilerde  Uzatma Baca Kullanım Tablosu...
Vaillant Servis Hizmetlerimiz

Vaillant Servis Hizmetlerimiz

Vaillant olarak en yüksek ''Müşteri memnuniyetini'' hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil servis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı servis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.Diğer bir deyişle Vaillant Türkiye cihaz sahiplerine servis hizmeti verilmesi amacıyla h..
Neden Vaillant?

Neden Vaillant?

Çünkü Vaillant; 1874'den beri üstün Alman teknolojisi ile tüketicilerine hizmet vermektedir.                                                ...
Kombiler  hakkında genel bilgiler 2

Kombiler hakkında genel bilgiler 2

18. Gelen servis teknikerinin Vaillant tarafından gönderildiğini nasıl anlayabilirim ? Evinize gelen Vaillant servis teknikerleri kıyafeti üzerinde Vaillant logosu, Vaillant kimlik kartı, takım çantası üzerinde Vaillant yazısı, servis aracında yeşil veya beyaz renk üzerine Vaillant logosu gib..
Kombiler  hakkında genel bilgiler

Kombiler hakkında genel bilgiler

Sık sorulan sorular 1. Kombi Nedir? Nasıl Çalışır?Kombi konut veya iş yerlerinde ısıtma ve sıcak su konforu sağlayan cihaza denir. Doğalgaz ve oksijeni bir araya getirip meydana gelen yanma işlemi neticesinde ortaya çıkan ısı enerjisini talebe göre kalorifer sistemine veya sıcak su tesisat..
Vaillant Club Nedir?

Vaillant Club Nedir?

VAILLANT CLUB, YENİ SADAKAT PROGRAMI İLE ÜYELERİ İLE BULUŞUYOR.Vaillant Tüketici Club'ın yerini alan Vaillant Club (VC), müşterilerimiz, ustalarımız ve bayilerimiz dahil tüm paydaşlarımızı içine alacak büyük bir aile programıdır. Vaillant Club'da yeni ve geliştirilmiş web ara yüzü, yeni mobil cep te..
Klimada en uygun kapasite nasıl seçilir ?

Klimada en uygun kapasite nasıl seçilir ?

KLİMADA EN UYGUN KAPASİTEYİ SEÇMEKMahalde keşif yapılmasının başlıca unsurları aşağıdaki gibidir :1. En uygun KAPASİTE’yi tespit etmek Klima cihazını satın alan kişinin bu cihazı sorunsuz ve ihtiyacına uygun kullanabilmesi için aşağıdaki konuların belirlenmesi gerekir.a- Klima ÖNCELİKLİ&n..
YOĞUŞMALI CİHAZLAR (Kombiler ve Kazanlar)

YOĞUŞMALI CİHAZLAR (Kombiler ve Kazanlar)

Yoğuşmalı cihazları diğer kazan ve kombi cihazlarından ayıran en önemli ayrıcalıklarıyoğuşma tekniğinin kullanılmasıdır.12.1. Yoğuşmalı Cihazlarda Yoğuşma Tekniği:Konvansiyonel ısıtma cihazlarında brülörden gelensıcak gazlar ısı esanjörünün üzerinden geçirilir. Isıesanjörünün içinden dolasan kalorif..
Vaillant klimanız varsa tatil havası evinize gelir!

Vaillant klimanız varsa tatil havası evinize gelir!

Vaillant klimanız varsa tatil havası evinize gelir!..
Inverter Klima Nedir?

Inverter Klima Nedir?

Inverter teknolojisi kompresörün devir hızını ayarlar. Klimanın üretim gücünü düzenler. Ortam ısısının istenilen düzeyde kalmasını ayarlar. Klimanın devrimini otomatik olarak ayarlar. Enerji sarfiyatını sadece lüzumlu hallerde kullanır. Isı dalgalanmalarının önüne geçer. Ayrca, kurulumu daha kolaydı..
YOĞUŞMALI KOMBİ KARŞILAŞTIRMASI

YOĞUŞMALI KOMBİ KARŞILAŞTIRMASI

 ecoFİT Start SerisiecoTEC Pure SerisiecoTEC Pro SerisiecoTEC Plus Serisi..
Klima Bakımı Neden Önemlidir

Klima Bakımı Neden Önemlidir

KLİMA BAKIMI NEDEN ÖNEMLİDİR* Klima bakımı sağlığınız için önemlidir.   * Birçok hastalıktan korunmanız için, hayati derecede önem taşır. * Yapılan klima bakımı kötü koku, polen ve bakterilerden arınmış temiz bir hava solumanıza yardımcı olur. * Yapılan bakım klimanızın ömrünü uz..
Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)